Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Bildirimi

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.*¹

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak*¹ ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kisilere açılmayacaktır. Üye profili verileri, sadece RenkHosting ve WEBHOST TECHNOLOGIES LTD. tarafindan, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, içerik zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile kullanilabilir.*¹

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değistirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

*¹ Servis Şartları 3.2 gereğince bilgileiniz sadece ... yurt içi gerek yurt dışı Emniyet, Savcılık, Mahkeme ve sair mercilerden gelen veya gelebilecek talepler üzerine tüm bilgilerinizi bu kişi veya kurumlarla paylaşabilir.